گزارش تصويري

گزارش تصويري بازديد از ستادهاي اسكان اموزش و پرورش قم گزارش تصويري بازديد استاندار قم از راه آهن قم گزارش تصويري نشست استاندار و فرماندهان انتظامي استان قم با فرمانده ناجاي جمهوري اسلامي
اوقات شرعي


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت :

۱۶ بوستان قم برای روز طبیعت آماده و تجهیز شده است

سید محسن میرهادی در هفتمین جلسه کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائران و خدمات سفر قم در سالن جلسه های فرمانداری اظهار داشت:بوستان های هاشمی، مهدی و معلم در منطقه یک، بوستان امام رضا (ع) و جوان در منطقه ۲ برای این منظور آماده و مهیا شده است.

وی همچنین با اشاره به آماده سازی بوستان های شهید بنیادی، فدک و لاله در منطقه سه شهرداری قم گفت: در منطقه چهار بوستان علوی و در منطقه پنج نیز بوستان های نیایش و ولیعصر پذیرای مسافران می باشند.
وی اضافه کرد: کلیه شهروندان و مسافران در روز طبیعت می توانند از امکانات رفاهی و اقامتی بوستان شهریار در منطقه ۶ و بوستان های شهید آخوندی و غدیر در مناطق ۷ و ۸ شهرداری قم استفاده کنند‌.
میرهادی با اشاره به تهیه ۱۵ دستگاه آبرسان برای فضای سبز بوستان ها، از تامین هیزم لازم برای کباب پزها خبر داد و افزود: یکهزار و ۴۲۸ چشمه سرویس بهداشتی در سطح شهر و ۷۶۱ چشمه نیز در درون بوستانها احداث شده است.

وی با بیان اینکه دستورالعملی در ۵۲ بند تهیه و به شهرداری های مناطق ارسال شده است، بیان داشت: برنامه های فرهنگی بخش عمده ای از اقدام های شهرداری قم برای روز طبیعت است که در این خصوص چهار باب نمازخانه تجهیز و راه اندازی شده است.

 


١٩:٢٧ - 1398/01/12    /    شماره : ١٨٧٩١    /    تعداد نمایش : ١٩٤خروج
اخبار پربازديد
نظرسنجي
به نظر شما اولويت دار ترين نياز زائرين قم كدام گزينه است؟

مسائل فرهنگي
خدماتي و رفاهي
تفريحي و اوقات فراغت
اطلاع رساني و راهنمايي

پیوندهای مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداري قم میباشد