گزارش تصويري

گزارش تصويري بازديد از ستادهاي اسكان اموزش و پرورش قم گزارش تصويري بازديد استاندار قم از راه آهن قم گزارش تصويري نشست استاندار و فرماندهان انتظامي استان قم با فرمانده ناجاي جمهوري اسلامي
اوقات شرعي


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت :

آتش نشانی همزمان با روز طبیعت در ۱۳ بوستان قم حضور دارد

عباس جعفری افزود: در بوستان هایی از جمله شهید بنیادی، غدیر، علوی و امام رضا(ع) اکیپ های آتش نشانی با تجهیزات کامل برای جلوگیری از حوادث احتمالی مستقر خواهند شد.

وی اضافه کرد: با توجه به آمد و شد زیاد در روز طبیعت و احتمال وقوع حوادث رانندگی در داخل و خارج از شهر، نیروهای آتش نشانی حضور پر رنگی در ورودی ها و خروجی های شهر به ویژه در ساعات بعدازظهر ۱۳ فروردین ماه خواهند داشت.

به گفته وی، به دلیل حجم آمد و شد و ترافیک سنگین در محور قم - کهک، نیروهای آتش نشانی با حضور در این بخش، به نیروهای شهرداری و آتش نشانی این بخش کمک خواهند کرد.

جعفری به شهروندان توصیه کرد: حتی المقدور از روشن نمودن آتش در بوستان ها خودداری نموده و در صورت روشن کردن آتش، قبل از ترک محل، از خاموش شدن آن اطمینان حاصل کنند.

وی ضمن هشدار نسبت به استفاده از پیک نیک در فضاهای بسته، گفت: از بسته بودن شیر گاز پیک نیک هنگام قرار دادن آن داخل خودرو و یا محیط های سربسته اطمینان حاصل نمایید تا حادثه ای رخ ندهد.
به گفته وی، در طول نوروز ۱۰ تَن از مسافران به دلیل استفاده از پیک نیک در چادرهای مسافرتی مسموم شده و به مراکز درمانی منتقل شدند.

جعفری با اشاره به این که بر اساس پیش بینی ها امشب تندبادی با سرعت بیش از ۸۰ کیلومتر بر ساعت قم را درمی نوردد، بیان کرد: شهروندان برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به خودروها، از پارک خودرو زیر درختان، دکل و یا تیرهای چراغ برق خودداری کنند، زیرا در صورت شکسته شدن درختان، احتمال سقوط آن روی خودرو وجود دارد.

 


١٨:٤٥ - 1398/01/12    /    شماره : ١٨٧٩٩    /    تعداد نمایش : ٢٠٣خروج
اخبار پربازديد
نظرسنجي
به نظر شما اولويت دار ترين نياز زائرين قم كدام گزينه است؟

مسائل فرهنگي
خدماتي و رفاهي
تفريحي و اوقات فراغت
اطلاع رساني و راهنمايي

پیوندهای مرتبط

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداري قم میباشد